PLASTOVÝ PLOT OD PŘÍMÉHO VÝROBCE
HORZ SPOL. S.R.O. PROBOŠTOV U TEPLIC
 
 
 
 
PLOTOVÝ SYSTÉM - HORZ
 

Plotové profily se vyrábějí z ušlechtilého tvrzeného PVC kvalitativně shodného s materiálem používaným pro výrobu plastových oken. Splňuje nejpřísnější evropské normy, je to materiál stálý, nehořlavý a odolává povětrnostním vlivům. Profily jsou dostatečně houževnaté. Síla stěny je 1,5mm. Plotovkové profily jsou opatřeny středovým výztužným žebrem, které kromě zpevnění, slouží jako prostor pro ukotvení šroubu.

 

Dodací lhůta PVC profilů je 4-6 týdnů.

 

Barevné provedení - jako základní barva je barva bílá. Dále se vyrábí čtyři barevné imitace dřeva - borovice, červená pinie, dub, světle šedá a antracit.


Plotovky se vyrábějí v rozměru 80 x 25 mm

Plotovky jsou zakončeny oblými nebo plochými (rovnými) koncovkami (záslepkami), které se do profilu lepí speciálním lepidlem (silikonem).


Záslepky plotovek 80x25mm

 

Dále vyrábíme nosné profily ve stejných odstínech jako plotovky - rozměry základního profilu 67 x 47 mm, který je použitelný i jako sloupek. Nosný PVC profil musí být opatřen kovovou výztuhou (jeklem 60x40x2mm). Nosné profily jsou z obou stran zakončeny záslepkou odpovídajícího barvě profilů. Mezi nosný profil a kovovou výztuhu se vsouvá vymezovací pásek zabraňující průhybu či poškození při dotažení šroubů.


 
NOSNÝ PROFIL 67x47mm bílý

 
K nosným profilům se plotovky šroubují skrz šroubem, odpovídajícím tloušťce nosného profilu. Na spojovací materiál - šrouby se taktéž mohou použít krytky odpovídající barvě profilů. 
 

Použité materiály jsou velmi kvalitní, jedná se o nově vyrobený bílý nebo probarvený plast (PVC) !!! Námi vyrobené plotovky, nosné profily či sloupky jsou lehké, jsou odolné změnám klimatu a snadno se s nimi pracuje.(1m našeho profilu 80x25mm váží cca 450g).

Jedná se o jednoduchý systém s velmi snadnou montáží.

Záruka 5 let
(vztahuje se na mechanické vlastnosti materiálu)


!!! PLOTOVKY NAŘEŽEME NA DÉLKY DLE VAŠEHO PŘÁNÍ BEZ PŘÍPLATKU, NEPLATÍTE ANI ZBYTKOVÝ MATERIÁL ZE ŠESTIMETROVÝCH PROFILŮ !!!

 
 
PROČ OBJEDNAT PRÁVĚ U NÁS ?
 

1/ Dodání a objednávka od přímého výrobce plotového systému

2/ Česká firma, materiál je testován pro naše klimatické podmínky

3/ Na Vaši poptávku reagujeme ještě týž den nebo druhý den (výjimečně do dvou dnů). Zpracování cenové nabídky je tedy velmi rychlé a také přesné (dle dodaných informací).

4/ Cenovou nabídku obdržíte ZDARMA

5/ Dodáme veškerý potřebný materiál v jedné zásilce

6/ Doprava možná po celé ČR (i SR) možné je i osobní převzetí

7/ Veškeré poradenství ZDARMA

 
 
Kontakty: tel. 603 440 829

 
 

INVESTICE, KTERÁ SE VYPLATÍ

!!! Plot bez údržby za přijatelnou cenu !!!
 
 
 
 
TOPlist
aktualizováno: 14.05.2019 12:44:53