DŘEVO-PLASTOVÉ PROFILY A TERASY

 

Dřevoplastové profily - WPC (Wood plastic composite) jsou plné, celoprobarvené profily vyráběné z kompozitu dřeva a kvalitního polymeru HDPE (High density polyethylen) a to v poměru 60% a 40%. Dřevní složka, která tvoří 60% podíl v prknech WOODPLASTIC, je využívána s ohledem na přírodu. Optimální poměr složek dodává materiálu vysokou odolnost a nízkou potřebu údržby. Výrobky WPC jsou zdravotně nezávadné, neobsahují nebezpečné chemikálie a jsou 100% recyklovatelné. Jsou vysoce odolné vůči klimatických změnám. Lze je použít jak v interiéru tak i exteriéru.

V nabídce také:

WPC OBKLADOVÉ profily FOREST ECO: více informací zde: http://www.plastoveploty.net/WPC-OBKLADOVE-PROFILY.html

Plotovky WPC se vyrábějí v rozměrech:120x11mm, 90x15mm v provedení FOREST. Již za týden můžete mít plotovky doma v délkách 100cm,120cm, 150cm a 200cm. Profily se vyrábějí v pěti žádaných odstínech: CEDAR - písková, MERBAU - červenohnědá, PALISANDER - hnědá, INOX - šedozelená a EBEN - antracit.

 

WPC profily jsou bezúdržbové profily odolávající vlhkosti, nepodléhají vlivu plísní a dřevokazných hub, mají dokonalý desing a stálé barvy. WPC profily jsou vysoce odolné, tuhé, pevné v ohybu a udržují si vzhled kompaktního dřeva. Profily mají povrch, který se neštěpí a netvoří třísky. Minimální nasákavostí se předchází trvalému ušpinění a skvrnám. Materiál je odolný vůči chloru a bazénovým solím. Pracuje se s nimi jako s tvrdším dřevem - řezání, frézování, vrtání, není tedy potřeba žádných speciálních nástrojů. Před prací s WPC profily je třeba pročíst návod k montáži, údržbě, list týkající se záruky a technické specifikace. Profily lze použít i na místech silně exponovaných vodou či vlhkem.

TERASA FOREST - INOX


 

PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ

Terasová i plotová prkna musí být skladována na rovném větraném povrchu, správně podložená, v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů a slunečního záření. Částečná expozice sluncem může způsobit změny v barevném odstínu pouze v místech exponovaných sluncem. Pohledovou stranu terasových i plotových prken nikdy nepokládáme přímo na zem, aby nedošlo k poškození jeho povrchu. WPC profily vykazují vyšší hmotnost než dřevo či duté plastové profily, tudíž je třeba brát tuto skutečnost na zřetel při manipulaci s nimi.

 

Plotové profily jsou dodávány v několika základních délkách: 100cm, 120cm, 150cm a 200cm. Rozměry vyráběných plotovek jsou: 120x11mm a 90x15mm. Jsou vyráběny s povrchovou úpravou s označením FOREST - je to embosovaný, broušený povrch imitující reliéf exotického dřeva po obou stranách plotovek.

Profily jsou vyráběny v pěti barevných odstínech od nejsvětlejšího - CEDAR po tmavý EBEN.

 


 

Nařezané profily jsou dodávány s tolerancí +/- 10mm na délku, +/- 2mm na šířku a +/- 1mm na tloušťku.

Materiál je dodáván na paletách nebo jako individuálně balený dle dodávaného množství. Zboží je dodáváno z centrálního skladu v Novém Kníně u Dobříše. Na zboží je poskytována běžná záruka 24 měsíců, při dodržení skladovacích podmínek a podmínek pro montáž. Záruka 25 let je proti poškození materiálu houbami, hnilobou či dřevokazným hmyzem. Zboží je možné zaslat přepravní službou za velmi výhodnou cenu.


TERASY WOODPLASTIC jsou vyráběny ve čtyřech provedeních:

TERASY STAR jsou klasické terasy s drážkovaným vzhledem. Díky drážkám je z povrchu terasových prken lépe odváděna voda a tím se zvyšuje bezpečnost pohybu. Proto je také tato varianta oblíbená pro použití v okolí bazénů, vířivek, či zahradních jezírek. Rozměr profilu je 137x23x4000mm.

 

 

 

 

 

 

 

TERASY STYLE PLUS mají hladký broušený povrch a jejich největší předností je nerovnoměrně rozložené barevné žíhání nepravidelných tvarů, které připomíná přirozený vzhled dřeva a díky němu i případné nečistoty nejsou tolik znatelné. Rozměr profilu je 137x23x4000mm.

 

TERASY FOREST jsou opatřeny povrchovým reliéfem připomínajícím vzhled exotického dřeva. Mají výrazný design a přirozený vzhled exotického dřeva. Výhodou je, že ve stejném provedení lze zakoupit i plotovky. Rozměr profilu je 137x22x4000mm.

 

 

TERASY FOREST PLUS mají výrazný povrchový reliéf připomínající přirozený vzhled exotického dřeva (stejně jako provedení FOREST), ale v kombinaci s nepravidelným barevným žíháním. Rozměr profilů je 137x22x4000mm.

 


Zboží je zasíláno přepravní službou (cenu dopravy sdělujeme vždy předem) nebo je možné jeho osobní převzetí.

Pro bližší informace o WPC terasovém či plotovém systému nás kontaktujte:

plastoveploty@seznam.cz

nebo na telefonu

603 440 829


 

TOPlist
aktualizováno: 14.05.2019 12:44:53