DŘEVO-PLASTOVÉ TERASY

 

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA - AKCE JARO 2016

 

OD 1.3.2016 NABÍZÍME TERASOVÁ PRKNA MAX A PREMIUM Z LOŇSKÉ ZÁSOBY SE SLEVOU 15%.

V nabídce je pouze omezené množství profilů, nabídka platí do vyprodání zásob. Pište si o cenovou nabídku !

Např. terasa PREMIUM provedení NATURE, odstín TEAK, 137x23x4000mm - běžná cena 2 057Kč/1m2.

CENA V AKCI 1 749Kč/1m2

  


Dřevoplastové profily - WPC (Wood plastic composite) jsou plné, celoprobarvené profily vyráběné z kompozitu dřeva a kvalitního polymeru HDPE (High density polyethylen) a to v poměru 60% a 40%. Dřevní složka, která tvoří 60% podíl v prknech WOODPLASTIC, je využívána s ohledem na přírodu. Optimální poměr složek dodává materiálu vysokou odolnost a nízkou potřebu údržby. Výrobky WPC jsou zdravotně nezávadné, neobsahují nebezpečné chemikálie a jsou 100% recyklovatelné. Jsou vysoce odolné vůči klimatických změnám.


WPC profily jsou bezúdržbové profily odolávající vlhkosti, nepodléhají vlivu plísní a dřevokazných hub, mají dokonalý desing a stálé barvy. WPC profily jsou vysoce odolné, tuhé, pevné v ohybu a udržují si vzhled kompaktního dřeva. Profily mají protiskluzový povrch (terasy), který se neštěpí a netvoří třísky. Minimální nasákavostí se předchází trvalému ušpinění a skvrnám. Materiál je odolný vůči chloru a bazénovým solím. Pracuje se s nimi jako s tvrdším dřevem - řezání, frézování, vrtání, není tedy potřeba žádných speciálních nástrojů. Před prací s WPC profily je třeba pročíst návod k montáži, údržbě, list týkající se záruky a technické specifikace. 

TERASA FOREST - INOX


Terasová prkna musí být skladována na rovném větraném povrchu, správně podložená, v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů a slunečního záření. Částečná expozice sluncem může způsobit změny v barevném odstínu pouze v místech exponovaných sluncem. Pohledovou stranu terasových prken nikdy nepokládáme přímo na zem, aby nedošlo k poškození jeho povrchu. WPC profily vykazují vyšší hmotnost než dřevo či duté plastové profily, tudíž je třeba brát tuto skutečnost na zřetel při manipulaci s nimi.

Profily jsou vyráběny až v osmi barevných odstínech od nejsvětlejšího - CEDAR po tmavý EBEN. Dostupné jsou tedy v odstínech: Cedar, Teak, Palisander, Wenge, Inox a Eben. Dostupnost těchto odstínů je dle požadované povrchové úpravy.

 


Profily lze dodat nařezané na míru dle požadavků klienta, ale s prodlouženou dodací lhůtou na 7-8 týdnů. Podmínkou objednání profilů na míru je min. 10ks od každé délky profilu. Běžně k dodání do 2 týdnů jsou profily výrobní délky 400cm (lhůta zahrnuje prodlení v zaslání platby a dodání dopravcem). Nařezané profily jsou dodávány s tolerancí +/- 10mm na délku, +/- 2mm na šířku a +/- 1mm na tloušťku.

Materiál je dodáván na paletách z výroby nebo jako individuálně balený dle dodávaného množství. Na zboží je poskytována běžná záruka 24 měsíců, při dodržení skladovacích podmínek a podmínek pro montáž. Záruka 25 let je proti poškození materiálu houbami, hnilobou či dřevokazným hmyzem. Zboží je možné zaslat přepravní službou nebo osobně převzít u výrobce v Bukovanech u Benešova (Středočeský kraj).


Terasy WOODPLASTIC jsou vyráběny ve čtyřech variantách:

 

Terasy STAR jsou klasické terasy s drážkovaným vzhledem. Díky drážkám je z povrchu terasových prken lépe odváděna voda a tím se zvyšuje bezpečnost pohybu. Proto je také tato varianta oblíbená pro použití v okolí bazénů. Rozměr profilu je 137x23mm. Základní délka profilů je 400cm. Hmotnost profilu je 3,4kg/1bm. Zatížení (nosnost) je 450kg/m2.

Odstíny: CEDAR, TEAK, PALISANDER, WENGE (NOVINKA 2016), INOX, EBEN

 

                                            TERASY STAR

        


Terasy STYLE PLUS jsou hladké a jejich největší předností je barevné žíhání nepravidelných tvarů, které připomíná přirozený vzhled dřeva. Díky tomuto žíhání nejsou tolik patrné ani nečistoty ani případné rozdíly v místech různého působení UV záření. Rozměr profilů je 137x23mm, hmotnost je 3,5kg/1bm profilu a nosnost stejná jako u teras STAR, tedy 450kg/m2.

Odstíny: CEDAR, TEAK, PALISANDER, INOX

                                             TERASY STYLE PLUS


Terasy FOREST jsou opatřeny povrchovým reliéfem připomínajícím vzhled exotického dřeva. Mají výrazný design a přirozený vzhled dřeva. Rozměr řady PREMIUM je 137x22mm, hmotnost 3,3kg/1bm a nosnost 450kg/m2. Řada MAX má rozměry 195x22mm, hmotnost 4,6kg/1bm a nosnost je stejná.

Odstíny: CEDAR, TEAK, PALISANDER, WENGE (NOVINKA 2016), INOX, EBEN

 

V TOMTO PROVEDENÍ MŮŽETE ZAKOUPIT I PLOTOVKY.

                                            TERASY FOREST


Terasy FOREST PLUS mají výrazný povrchový reliéf připomínající přirozený vzhled dřeva a to v kombinaci s nepravidelným barevným žíháním. Jsou vyráběny pouze v řadě PREMIUM, rozměry profilů tedy jsou 137x22mm, hmotnost 3,3kg/1bm, nosnost 450kg/m2.

Odstíny: CEDAR, TEAK, MERBAU, PALISANDER, INOX

                                            TERASY FOREST PLUS


MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA - AKCE JARO 2016

 

OD 1.3.2016 NABÍZÍME TERASOVÁ PRKNA MAX A PREMIUM Z LOŇSKÉ ZÁSOBY SE SLEVOU 15%.

V nabídce je pouze omezené množství profilů, nabídka platí do vyprodání zásob. Pište si o cenovou nabídku !

Např. terasa PREMIUM provedení NATURE, odstín TEAK, 137x23x4000mm - běžná cena 2 057Kč/1m2.

CENA V AKCI 1 749Kč/1m2

 


                                                 

TERASY NATURE - CEDAR, TEAK, MERBAU, PALISANDER, GREY, INOX, EBEN  

Terasy NATURE jsou opatřeny výrazným klasickým reliéfem dřevěných let. Jejich vzhled tak působí přirozeně a proto jsou velmi oblíbené. Rozměr profilů je 137x23mm. POSLEDNÍ MOŽNOST NÁKUPU, PRO ROK 2016 SE JIŽ NEVYRÁBÍ, JEDNÁ SE O VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB !


 

Zboží je zasíláno přímo od výrobce z Bukovan u Benešova nebo je možné jeho osobní převzetí u výrobce.

Pro bližší informace o WPC terasovém či plotovém systému nás kontaktujte:

plastoveploty@seznam.cz

nebo na telefonu

603 440 829

TOPlist
aktualizováno: 14.05.2019 12:44:53