DŘEVO-PLASTOVÉ PROFILY A TERASY

 

Dřevoplastové profily - WPC (Wood plastic composite) jsou plné, celoprobarvené profily vyráběné z kompozitu dřeva a kvalitního polymeru HDPE (High density polyethylen) a to v poměru 60% a 40%. Dřevní složka, která tvoří 60% podíl v prknech WOODPLASTIC, je využívána s ohledem na přírodu. Optimální poměr složek dodává materiálu vysokou odolnost a nízkou potřebu údržby. Výrobky WPC jsou zdravotně nezávadné, neobsahují nebezpečné chemikálie a jsou 100% recyklovatelné. Jsou vysoce odolné vůči klimatických změnám. Lze je použít jak v interiéru tak i exteriéru. Profily jsou dostupné v odstínech: písková (cedar), hnědá (palisander), červenohnědá (merbau), šedá (inox) a antracit (eben). Dostupné jsou ve dvou provedeních - 90x15mm a 120x11mm v úpravě FOREST - oboustranně embosovaný povrch imitující reliéf exotického dřeva.


Plotovky WPC se vyrábějí v rozměrech:120x11mm, 90x15mm v provedení FOREST. Již za týden můžete mít doma plotovky v délkách 100cm,120cm, 150cm a 200cm.

PÍSKOVÁ                     ČERVENOHNĚDÁ       HNĚDÁ                       ŠEDÁ                         ANTRACIT

 

WPC profily jsou bezúdržbové profily odolávající vlhkosti, nepodléhají vlivu plísní a dřevokazných hub, mají dokonalý desing a stálé barvy. WPC profily jsou vysoce odolné, tuhé, pevné v ohybu a udržují si vzhled kompaktního dřeva. Profily mají povrch, který se neštěpí a netvoří třísky. Minimální nasákavostí se předchází trvalému ušpinění a skvrnám. Materiál je odolný vůči chloru a bazénovým solím. Pracuje se s nimi jako s tvrdším dřevem - řezání, frézování, vrtání, není tedy potřeba žádných speciálních nástrojů. Před prací s WPC profily je třeba pročíst návod k montáži, údržbě, list týkající se záruky a technické specifikace. Profily lze použít i na místech silně exponovaných vodou či vlhkem.

 

K WPC plotovkám lze objednat poplastované nosné profily (pouze v délce 200cm). Dále je možno objednat spojovací materiál.

FOREST - INOX (ŠEDÁ)


 

PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ

Plotová prkna musí být skladována na rovném větraném povrchu, správně podložená, v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů a slunečního záření. Částečná expozice sluncem může způsobit změny v barevném odstínu pouze v místech exponovaných sluncem. Pohledovou stranu plotových prken nikdy nepokládáme přímo na zem, aby nedošlo k poškození jeho povrchu. WPC profily vykazují vyšší hmotnost než dřevo či duté plastové profily, tudíž je třeba brát tuto skutečnost na zřetel při manipulaci s nimi.

 


 

Nařezané profily jsou dodávány s tolerancí +/- 10mm na délku, +/- 2mm na šířku a +/- 1mm na tloušťku.

Materiál je dodáván na paletách nebo jako individuálně balený dle dodávaného množství. Zboží je dodáváno z centrálního skladu v Novém Kníně u Dobříše. Na zboží je poskytována běžná záruka 24 měsíců, při dodržení skladovacích podmínek a podmínek pro montáž. Záruka 25 let je proti poškození materiálu houbami, hnilobou či dřevokazným hmyzem. Zboží ZASÍLÁME přepravní službou (cenu dopravy sdělujeme ihned při zpracování cenové nabídky).


 

Pro bližší informace o WPC plotovém systému nás kontaktujte:

plastoveploty@seznam.cz

nebo na telefonu

603 440 829


 

aktualizováno: 23.08.2022 19:25:10