Vytvoření cenové nabídky není záležitost jednoznačná ani jednoduchá. Nestačí vědět např. to, že chcete plot vysoký 1,5m a dlouhý 30m. Pro vytvoření cenové nabídky je proto nutné upřesnit spoustu informací, a aby mohla být poptávka a následně cenová nabídka srozumitelná a hlavně PŘESNÁ, vytvořili jsme pro Vás tuto sekci s názvem:
 
NÁLEŽITOSTI CENOVÉ POPTÁVKY
 1/ Vzdálenost mezi jednotlivými sloupky= délka plotového pole
* Je nutné znát vzdálenost mezi sloupky, abychom se např. dopočítali počtu sloupků, pokud napíšete, že máte zájem o 100 m plotu, nemůžeme cenovou nabídku vytvořit.
* Vzdálenost mezi sloupky se měří nejlépe na dvou místech - od sloupku ke sloupku ve výšce jedné třetiny a od sloupku ke sloupku v horních dvou třetinách pole. Někdy se údaje liší o 0,5-1cm, do poptávky uveďte vždy nižší hodnotu. Pro nás je tedy určující, pokud máte sloupky vlastní, tak vzdálenost od sloupku ke sloupku a měření nejlépe v místě spodních a horních úchytů plotového pole. Čisté délky objednaných profilů by měly být od skutečně naměřených o cca 5mm kratší pro zamezení toho, že se profily mezi sloupky nebudou vejít. 
 

2/ Nosné profily plotovek zda ano či ne (pouze u EVERWOOD)
* Uvedete čisté délky dle pokrácení o 5mm (viz. výše).
 Pro výšku plotovek do 145cm stačí dva nosníky, pro plotovky vyšší než 150cm je pak nutné použít tři nosné profily. Šrouby na jednotlivých plotovkách by od sebe neměly být vzdáleny více než 60-70cm.
 
3/ Šířka profilů
*  Uvedete vybranou šířku profilů dle zvoleného materiálu. Tloušťka je u WPC profilů dána a u profilů EVERWOOD ji volíme na základě požadované délky profilů. Profily EVERWOOD lze vyrobit i v šířce např. 75mm, 80mm, 85mm apod., pokud objednávka přesahuje alespoň 80bm profilu. 

4/ Vzdálenost mezi jednotlivými plotovkami = mezery mezi plotovkami
*  Zde si musíte rozmyslet jaká vzdálenost mezi jednotlivými plaňkami bude pro Vás optimální. Můžete si pomoci nákresem na čtverečkovaném papíře v daném měřítku. Jestliže se šířky plotových polí liší, uveďte u požadovaných mezer nějaké rozmezí (např. 2,5-3cm). Pokud je nutné dodržet na krajích plotového pole určitou mezeru, je nutné to do poptávky uvést. 
 
5/ Barevné provedení, celkové provedení
* Rozhodněte se, jakou chcete, aby měl plot barvu. Pro začátek stačí zda bude bílý nebo hnědý, či zelený nebo šedý. Barevné provedení nemá vliv na cenu. Všechny odstíny mají stejnou cenu. Odstín je tedy možné vybírat až při závazném objednání profilů. Pomoci Vám může i zaslání vzorku odstínů v požadovaných barvách.
 
6/ Výška plotovek
* Při měření plotovek je nutné brát na zřetel horní zakončení. Profily EVERWOOD Vám nařežeme na jakoukoliv délku dle Vašeho přání nebo lze odebrat z výroby profily 400cm. WPC profily jsou dodávány standartně v délkách 100cm, 120cm, 150cm nebo ve výrobní délce 360cm.

7/ Zakončení plotovek
* Standartně jsou zespod i shora plotovky zakončeny rovným řezem, přičemž horní zakončení u profilů EVERWOOD může být do obloučku nebo se šikmým řezem - úhel řezu dle Vašeho požadavku. Profily WPC dodáváme pouze s rovným oboustranným řezem.

8/ Celková délka plotu
* Není podstatná, známe-li šířky a počty jednotlivých plotových polí.

9/ Spojovací materiál
* Vzhledem k variabilitě a možnostem upevnění profilů nedodáváme žádný spojovací materiál.....

10/ Doprava, převzetí zboží
* Upřesněte, zda budete mít zájem o dopravu, pokud ano, uveďte místo doručení a PSČ nebo kompletní doručovací adresu. Případně uveďte osobní převzetí nebo jinou vlastní dopravu.

 

 
Na základě výše uvedených informací Vám bude zhotovena PŘESNÁ cenová nabídka zahrnující veškeré Vaše požadavky. Nestane se tak, že při objednání zboží bude cena plotu navýšena o tisíce jen proto, že jste si nechali zpracovat pouze "předběžnou" (přibližnou) kalkulaci.


 
aktualizováno: 05.03.2021 21:54:56