PLASTOVÝ PLOT OD PŘÍMÉHO VÝROBCE
pvcploty@seznam.cz
 
 
 
PLOTOVÝ SYSTÉM - HORZ
 

Plotové profily se vyrábějí z ušlechtilého tvrzeného PVC kvalitativně shodného s materiálem používaným pro výrobu plastových oken. Splňuje nejpřísnější evropské normy, je to materiál stálý, nehořlavý a odolává povětrnostním vlivům. Profily jsou dostatečně houževnaté. Síla stěny je 1,5mm. Plotovkové profily jsou opatřeny středovým výztužným žebrem, které kromě zpevnění, slouží jako prostor pro ukotvení šroubu.

Jedná se o duté, lehké plastové PVC profily. Plotovky rozměru 80x25mm, nosné profily 67x47mm. Profily 67x47mm lze použít i jako sloupky, jelikož jsou opatřeny kovovou výztuhou. Vyráběné v odstínech: Bílá, světle šedá, antracit, borovice, červená pinie a dub. Plotovky je možné zakončit plochou či oblou záslepkou.

 Tento plotový systém je vhodný pro široká plotová pole (např. 300cm) a pojezdová vrata (např 600cm). Jedná se o nejlehčí plastové plotové profily.


Výrobní a dodací lhůta PVC profilů je cca 8 týdnů.

 

Barevné provedení - Bílá, světle šedá, antracit a tři imitace dřeva - borovice, červená pinie a dub.


Plotovky se vyrábějí v rozměru 80 x 25 mm

Plotovky jsou zakončeny oblými nebo plochými (rovnými) koncovkami (záslepkami), které se do profilu lepí speciálním lepidlem (silikonem).


Záslepky plotovek 80x25mm

 

Dále vyrábíme nosné profily ve stejných odstínech jako plotovky - rozměry základního profilu 67 x 47 mm, který je použitelný i jako sloupek. Nosný PVC profil musí být opatřen kovovou výztuhou (jeklem 60x40x2mm). Nosné profily jsou z obou stran zakončeny záslepkou odpovídajícího barvě profilů. Mezi nosný profil a kovovou výztuhu se vsouvá vymezovací pásek zabraňující průhybu či poškození při dotažení šroubů.


 
NOSNÝ PROFIL 67x47mm bílý

 
K nosným profilům se plotovky šroubují skrz šroubem, odpovídajícím tloušťce nosného profilu. Na spojovací materiál - šrouby se taktéž mohou použít krytky odpovídající barvě profilů. 
 

Použité materiály jsou velmi kvalitní, jedná se o nově vyrobený bílý nebo probarvený plast (PVC) !!! Námi vyrobené plotovky, nosné profily či sloupky jsou lehké, jsou odolné změnám klimatu a snadno se s nimi pracuje.(1m našeho profilu 80x25mm váží cca 450g).

Jedná se o jednoduchý systém s velmi snadnou montáží.

Běžná záruka 2 roky
Záruka 5 let na mechanické vlastnosti materiálu

!!! PLOTOVKY NAŘEŽEME NA DÉLKY DLE VAŠEHO PŘÁNÍ BEZ PŘÍPLATKU, NEPLATÍTE ANI ZBYTKOVÝ MATERIÁL ZE ŠESTIMETROVÝCH PROFILŮ !!!

 
 
PROČ OBJEDNAT PRÁVĚ U NÁS ?
 

1/ Dodání  objednávky přímo z výroby

2/ Česká firma, materiál je testován pro naše klimatické podmínky

3/ Na Vaši poptávku reagujeme RYCHLE. Zpracování cenové nabídky je tedy velmi rychlé a také přesné (dle dodaných informací).

4/ Cenovou nabídku obdržíte ZDARMA

5/ ZKUŠENOSTI V OBORU PLASTOVÝCH PLOTŮ již více než 15 let. Dokážeme poradit, který z plotových systémů je nejvhodnější  právě pro Vás.

6/ Doprava možná po celé ČR (i SR) možné je i osobní převzetí

7/ Veškeré poradenství ZDARMA

 
 
Kontakty: tel. 603 440 829
 
 

 
 
aktualizováno: 05.03.2021 21:54:56