OBCHODNÍ A DODAVATELSKÉ PODMÍNKY

 

Veškeré EVERWOOD profily jsou dodávány přímo od výrobce z Pardubic. Dopravu zajišťujeme po celé ČR a cena dopravy je k zakázce vyčíslena na vyžádání. Možné je i osobní převzetí zboží u výrobce v Pardubicích po platbě předem.

Profily jsou řezány na požadovanou délku v celých centimetrech (tolerance odchylky dodaných rozměrů je 2%). Profily s rovným řezem jsou řezány na míru ZDARMA. Za příplatek je možné dodání profilů řezaných šikmo či do obloučku. Neplatíte zbytkový materiál, ale pouze to co objednáte.


 

  • Plotovky 100x10mm doporučujeme do délky 100cm
  • Plotovky 75x15mm, 70x15mm, 100x15mm a 150x15mm doporučujeme do délky 140cm
  • Plotovky 70x20mm, 100x20mm a 150x20mm doporučujeme do délky 180cm

U plotovek vyšších je zvýšené riziko tvarových změn i pokud je dodržen způsob montáže.

  • Nosné profily do 150cm: doporučujeme použít profily 70x30mm nebo 70x40mm
  • Nosné profily do 250cm: doporučujeme použít profil 75x40mm

U delších nosných profilů je zvýšené riziko tvarových změn i pokud je dodržený doporučený způsob montáže. Také dochází k průhybu. Proto se doporučuje u plotových polí delších jak 200cm použít jednu delší středovou plaňku dotýkající se podezdívky plotu.


Termín dodání

Termín dodání závisí na velikosti objednávky a vytíženosti výroby. Pohybuje se však mezi 4-6 týdny od závazného objednání (od úhrady platby). V jarních až letních měsících může být dodací lhůta delší - až 8 týdnů dle vytíženosti výroby. Pro přesnější určení doby dodání nás prosím kontaktujte.


Náležitosti objednávky

Objednávající uvede: Jméno a příjmení, přesnou adresu včetně PSČ, telefonické kontakty. Pokud se adresa liší tak je nutné uvést i dodací adresu. Firma uvede své IČ. Nejsme plátci DPH. Doprava je zajišťována přepravní společností (Top Trans). Cena dopravy je hrazena přímo dopravci při převzetí zboží - cena dopravy je účtována vč. DPH - možnost odpočtu.


Nezávazná cenová nabídka

Na základě Vámi dodaných rozměrů či přesně daných počtů kusů Vám nezávazně a zdarma vypracujeme cenovou nabídku. V případě zájmu je možné poradenství na tel. 603 440 829 nebo na mailu: plastoveploty@seznam.cz


Montáž

Vzhledem k tomu, že zboží obdržíte přímo z výroby a dodáváme po celé ČR a SR, nezajišťujeme montáže. Potřebné informace k montáži profilů rádi poskytneme a PDF dokument týkající se záručních podmínek a montážních zásad zasíláme ke každé objednávce. Profily EVERWOOD je možné upevňovat pomocí šroubů (plovoucím systémem) nebo je lze lepit lepidly na bázi organických rozpouštědel (toluenovými lepidly). Šrouby ani výše uvedená lepidla námi nejsou dodávána.


Objednání zboží

Zboží lze objednat písemně mailem: plastoveploty@seznam.cz či telefonicky na tel. 603 440 829. Objednávka zboží se stává závaznou po podpisu objednávky.


Platba

Po zpracování objednávky je vystavena zálohová faktura v min. výši 50% z celkové ceny zakázky nebo platba celé zakázky předem (dle dohody). Zakázky do 10 000Kč jsou vždy hrazeny celé předem. Zboží musí být uhrazeno v plné výši ještě před předáním přepravci nebo před sjednaným osobním převzetím. Nejsme plátci DPH.


Záruční podmínky

Ke každé objednávce je v elektronické podobě zaslán návod k montáži, všeobecné informace o údržbě a podmínkách záruky na profily EVERWOOD. Na profily EVEVERWOOD se vztahuje záruka 24 měsíců. Vlivem přímého slunce a při nerovnoměrném teplotním namáhání může docházet k patrným tvarovým změnám. Záruka může být uplatněna pouze při dodržení montážních a skladovacích podmínek. Záruka se nevztahuje na barevný odstín ani poškození vyššími vlivy nebo vandalismem. Všechny práce a náklady spojené s výměnou vadných kusů jsou vyjmuty ze záruky. Výrobce (prodejce) neodpovídá za škody způsobené nedodržením montážních a skladovacích podmínek a nenese odpovědnost za tvarové a barevné změny způsobené teplem, chladem či slunečním zářením.


V případě dotazů nás prosím kontaktujte na tel. 603 440 829 nebo mailem: plastoveploty@seznam.cz


 

 

aktualizováno: 23.08.2022 19:25:10